İlk izlenim

Evinize girdiğinizde ya da misafirlerinizi karşılarken; ilk adım, ilk görüntü, ilk izlenim size ne kadar güzel bir evde yaşıyor olduğunuzu anımsatırken, misafirlerinize  siz hoşgeldin derken,  onlara bunu hissettirecek bir antreniz olması, evinizin önemini daha da hissetmenizi sağlıacaktır.

country-hallway

Bunun için, nasıl olsa oturulan bir oda değil, nasıl olsa kimse dikkat etmez diye düşünmeden, kolları sıvayın ve antrelerinizi güzelleştirmeye çalışın. Nasıl bir iş görüşmesine giderken ya da tanımadığınız bir insanla ilk defa buluşacakken görünümünüzü daha da önemsiyorsanız, ilk izlenim evinizde de aynı derece önemli bence.

hall2_004

Evinizin pek mobilya gerektirmeyen ender yerlerinden olduğunu da düşünürseniz, maddi olarak aslında bir servet harcamadan, küçük bir kutu boya, yeni halı, ayna ve eskiciden bile alabileceğiniz güzel bir konsol ya da onun gibi birşeyle, vazo ve güzel çiçeklerle kolayca göz alıcı bir antreye sahip olabilirsiniz.

stripes-hallway

Klasik  antrelere göre daha farklı uygulamalar yapma arayışı içindeyseniz, fotoğrafların size büyük ölçüde faydası olacağını düşünüyorum.  Bende aşşağıda ki kırmızı halıların turuncularını kullanıyorum.

hallways

Fotoğraflarda da gördüğünüz gibi, telefon, bayrak, bisiklet vs. gibi tuhaf objeleri aksesuarlara alternatif olarak kullanabilirsiniz.

pg86-hallway

5 Responses

 1. tansuk Says:

  Kesinlikle çok yaratıcı.

 2. elaila Says:

  mmm çok güzeller:) ben sade şeylere bayılıyorum, muji’yi çok seviyorum o yüzden… :) nişantaşı muji evim gibi oldu artık, kovacaklar yakında hehe:)

 3. mobilya Says:

  Gerçekten çok güzel ve yaratıcı fikirler, verdiğiniz bilgiler için ayrıca çok teşekkürler.

 4. Ender Says:

  Merhaba,

  PG86 Hallway modelinin markası nedir, nerden bulabilirim yardımcı olabilir misin lütfen ?

  Teşekkürler

 5. Tuba Mavituna Says:

  Kusura bakmayin, malesef modelini yada markasini bilmiyorum, fotografi nereden buldugumu bile hatirlamiyorum acikcasi, ama kolaylikla yapilabilecek birseye benziyor.

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.