İndesit Moon

Öncelikle herkesin yeni yılını bir kutlayayım. Umarım herkes geçen sene, yeni yılda yapmayı belirlediği şeyleri yapabilmiştir. Ve önümüzde ki sene içinde aynı şekilde istediklerimizi yapabiliriz. Zira benim elimde uzun bir liste var :) Ama geçen senede vardı ve çoğunu yaptım.  Umarım yeni yıla keyifli vakit geçirerek girmişsinizdir  vs..

 

moon

İndesit Moon;  geçen hafta rastladığım, görür görmez hemen sizlerle paylaşmak istediğim, oldukça değişik görünümlü bir  çamaşır makinası. Deterjan kompartmanı önde çekmece şeklinde olması yerine, kapağın iç kısmına yerleştirilmiş ve daha sade bir görünüm elde edilmiş. İçinde ki çamaşırların görünmüyor olması, özellikle çamaşır makinasını mutfakta kullanan kişiler için bir artı iken, gereğinden fazla köpük, yanlışlıkla makinaya girmiş beklenmedik birşeyler gibi durumlarda içinin görünmüyor olması bir eksi midir? heralde bu kişiden kişiye değişir.

indesit-moon-sixl-106-s-835

 

Program düğmelerini de yine minimum sayıda tutarak, karmaşa dan uzak görünümlü bir makina elde etmeye çalışmış ve başarmışlar. İndesite afferimlerimizi sunuyor ve başarılarının devamını diliyoruz : )

indesit-moon-sixl-106-s-834

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.