LOVE yastıklar

Geçen yazımda bahsettiğim üzere bu yazımda değişik markaların LOVE yazılı yastıklarından bahsedeceğim.  İlk olarak Jan Constantine ininki ile başlayalım. Bu sefer bazılarının fiyatlarını da verebileceğim. Mesela aşşağıda ki £75.50.
Oblong-Fab-Love-Cushion-Cream-Multi
Özellikle aşşağıda ki Rockett St. George un (geçen sene şu yazıda da yayınlamış olduğum fotoğrafta göreceğiniz üzere) Love ve Peace yastıklarından sonra bir çeşit patlama haline gelen Love yazılı yastıklar geçtiğimiz birkaç yıl içinde, farklı markalar ve farklı kişiler tarafından hızla yayılmaya başladı. Aşşağıda kinin birde PEACE yazılı versiyonu var. Onun altında ki çizgili ise yine Rockett St. George un sınırlı sayıda üretilmiş olan başka bir yastığı. Krem rengi olanın fiyatı £45.00, çizgili olan ise £60.00.
love-cushion
Lovecushoin
Türk lirası olarak ortalama 145 ve 85 TL arası fiyatlarda olan bu yastıkların yapımı son derece kolay görünüyor.  Özellikle dümdüz yazılı olanlardan edinmeyi düşünüyorsanız basit bir dikiş bilgisiyle kendiniz yapabilirsiniz. Ben çoktan keçe kumaşımı alıp harflerimi kestim :) bir arada dikiş kısmını halletsem iyi olacak. Fotoğraflardan esinlenerek kendinize farklı sloganlar yada üzerinde isimler yazan daha kişisel yastıklarda yapabilirsiniz. Hatta biraz konuyu dağıtmış olacağım ama yastık için yaptığınız yazılı yüzü arka kısmını dikmeden hazır çervelerin içine monte ederek kişisel bir tablo da yapabilirsiniz.
153718_felt LOVE cushion
PINK_LOVE_CUSHION
Yastıkların bu kadar pahalı olmalarının en büyük sebebi her birinin el yapımı olması.

Love_cushion-400x400

cushbig3

 

2 Responses

  1. elif Says:

    5inci resmi çok begendim, güzel yastıklar

  2. Ece Says:

    sevgilinize hediye edebileceğiniz güzel bir ürün

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.