Her genç kızın rüyası :D

Dün kendime çook çook uzun yıllardır almak istediğim, ama o kadarda deli gibi istediğim birşey olmadığından sürekli sonra alırım diye salladığım bir dikiş makinası aldım (aşşağıdakinden). 9 yıl  kadar önce gittiğim elde dikmelik olan  patchwork kursunda diğer teyzeler yatak örtüleri yaparken ben o kadar büyük şeyi elimde yapamam makina alır öyle yaparım demiştim :) Şimdiye kısmetmiş.

66-4602284A73UC616236X

Daha kutusundan bile çıkartamadım, yazım biter bitmez biraz kurcalıyacağım kendisini. Kıyafet gibi şeyler dikmekte hiç gözüm yok ama perdeler, yastıklar, masa örtüleri gibi şeyler dikebilmek çok güzel olur gibime geliyor. Belki birde çanta dikerim. 

Dikiş konusunda pek bilgim olmadığından şimdilik planım biraz parça kumaşlarda düz dikiş çalışıp, kendi çabalarımla birşey beceremezsem Sewing For Dummies kitabından almak.  Makinanın kampanyası olarak 3 ay boyunca bana dikiş dergisi göndericeklermiş. Belki onlardan da faydalı bilgiler çıkar.

5 Responses

 1. Benden Bizden Says:

  Hayirli olsun Tuba, gule gule kullan! Makinenin marka ve modeli nedir? Memnun kalirsan ben de not edeyim bir kenara. Benim de uzun vadeli projelerimden biri dikis makinesi. Ben de etek-elbise falan dikmek istiyorum ama yastik ve canta da super fikirler! Takipteyim :)

 2. Tuba Mavituna Says:

  Sagol. Ben Argostan aldim. Argosun kendi markasi Argos value range den. Zaten cok cetrefilli birseyler dikmeyecegimden is gorur heralde :) Kullaninca da haber veririm yeniden ;)

 3. tamyapim Says:

  Bir tanede sevgilime alsam acaba fiyatları ne kadar

 4. Tuba Mavituna Says:

  Fiyati £59.99 du. Ama iyi birseyler almak isterseniz daha yuksek fiyata cok daha iyi olanlari var tabi.

 5. funda Says:

  hayırlı olsun. iyi günlerde kullan. eminim çok güzel şeyler yapacaksındır. tasarımlarını merakla bekliyorum Sevgiler…

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.