CTRL+SHIFT+ESC

Sizde bilgisayar başından bir türlü ayrılmayan, ayrıyken bile bir an evvel ona dönmek isteyen, biraz fazla paranızla ne alsam ne alsam diye düşünürken: kıyafet, başka bir hobi ürünü, ev eşyası ya da bunun gibi şeyler yerine bilgisayarına daha iyi görebilsin diye ekran kartı, daha iyi yiyebilsin diye ekstra hard disk, daha ferah olabilsin diye yeni fan alanlardan ya da alanların eşlerindenseniz :D fikrinizi değiştirebilecek ya da eşlerinizin hoşuna gidebilecek birşeyler buldum.

Bilgisayar diye çok söylendim ama asıl konumuz  klavyeler ve tuşları.  Özellikle ofisiniz için kullanmanızı tavsiye edeceğim bu ürünler neşeli bir ortamda çalışmanızı sağlarken pek görülmemiş birkaç eşya sayesinde ziyaretçilerinizin ilgi odağı olacaktır.

Ev ofisi dışında bir ofiste kullandığınızda müşterilerinizin aklında yer bırakacak bir görüşme yapmış olduğunuzu bilmek eminim işinizi iyi yapmak kadar önemlidir. Böyle eşyalarınız olduğunda, müşterinize sizden bahsedildiğinde isminizi hatırlayamasa bile ” hani şu klavye tuşlarından taburesi ve yastıkları olanlar” gibi birşeyler söyleyeceği kesin :)

Tabure demişken fotoğraftan pek anlaşılmadığını düşünerek yukarıdakilerin tabure olduğunu söyleyeyim. Aynı zamanda sehpa olarakta kullanılabilir.

Aşağıda ki masa lambası ise akşam saati çalışmaları için eğlenceli bir aydınlatma çözümü.

5 Responses

 1. sabri Says:

  bunları alabileceğimiz bi yer yok mu?

 2. Tuba Mavituna Says:

  ctrl+alt+del yastiklar surada satiliyor ve heryere gonderiyorlar. http://www.etsy.com/view_listing.php?listing_id=23153648

  Tabureler su sitede satiliyor http://dwell.co.uk/107998/ENTER-key-stool/

  Shift masa lambasi surada satiliyor,ayni zamanda del ve ctrl gibi tuslarin lambalari da var. http://www.gadget4all.com/prod_detail.php?prod_id=01103

 3. 89mila98 Says:

  Çok güzel bi ara görmüştüm http://www.duvardeko.com da bulamadim umarim siz bulursunuz.

 4. Can Dirgen Says:

  evlenince alırız acelesi yok :D

 5. melisa Says:

  size nekadar teşekkür etsem azdır çatı katları çok hoşuma gitti ve bana çok büyük ilham kaynağı oldu teşekürler

  saygılar görüşmek üzere

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.