Ideal Interiors

Bunlarda bu dizinin en sonu olan, fuarda ki oda düzenlemeleri. O kadar ara vermişim ki başka birşey varmıydı hatırlayamadım. Önce ki yazılardan birinde söylediğim gibi bu ara proje hazırlama telaşındayım, kendi kendime 28 nisan sınırı koydum ama bakalım yetiştirebilecekmiyim.

Arada da yine dikkatimin başka şeylere kaçmasını engelleyemedim malesef. Havaların son birkaç gündür çok güzel olması sebebiyle, ne kadar kendi kendime “yapma, etme” desemde dün aylar öncesinden aldığım çiçek tohumlarını ektim bahçeye, ondan önce ki gün ise çimleri biçtim.

Bu yazıyı  yazdıktan sonra yine yoğun çalışma moduna sokacağım kendimi.

İlk bulduğum zamanda da bir okuyucunun özel isteği olan çatı katları hakkında bir yazı yazacağım. Önce bu IdealHome dizisini bitirmem gerekiyordu, onun için gecikmeden dolayı şimdiden özür diliyorum.

One Response

 1. fiore Says:

  Merhaba,
  apartment therapy, designspongeonline gibi büyük dekorasyon bloglarının yaninda en keyifle takip ettiğim dekorasyon blogunuz var. çok uzun bir süredir de takip ediyorum, paylaşımlarınız için çok da teşekkür ediyorum :)

  dekorasyon konusuyla her ne kadar ilgili de olsam küçük odamızda bir türlü yaratıcı olamıyoruz ve kullanmadığımız eşyalar yığıldıkça yığılıyor. kendi evinizde bir oda için before & after olarak yaptığınız değişiklikleri paylaşmıştınız. eğer size fotoğrafları ulaştırabileceğim bir e-mail adresiniz varsa bu odamızın fotoğraflarını gönderip öneriler almak isterim :) bilmiyorum böyle bir yazı yazar mısınız ama şansımı denemek istedim :)

  şimdiden teşekkürler.
  iyi çalışmalar diliyorum.

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.