Oyuncak bekçisi

Tzung-Yu Lu tarafından tasarlanmış bu şirin oyuncak saklama kutusu, çocukların kendi oyuncaklarını kendileri toplamaları için mükemmel bir fikir.  Video da gördüğünüz gibi küçük bir hikaye bile yazmışlar. Tekerlekli olması ise taşınabilir olmasını kolaylaştırıyor, böylece tatile giderken bile oyuncakları yanınıza alabilir, aynı zamanda tabure olarakta kullanabilirsiniz.

Hikaye şöyle; Yatmadan önce oyuncaklarını ortalıkta bırakan bir çocuk var, bu oyuncakları gören kötü gölge  gelip çocuğun oyuncaklarından çalabildiği kadarını çalıyor. Çocuk sabah kalktığında oyuncaklarının gitmiş olduğunu görüp çok üzülüyor. Arkadaşçıl canavar çocuğun ağlamasını duyup geliyor ve olanları duyunca peki sen oyuncaklarını sakladınmı ki diye soruyor. Çocukta hayır deyince merak etme ben onları senin için korurum diyor ve o günden sonra çocuk oyuncaklarını canavarın karnında saklıyor. Birkaç gün sonra kötü gölge yine oyuncakarı almak için geliyor ama canavar onları koruduğu için alamıyor :)

2 Responses

  1. benden bizden Says:

    hikaye supermis :)

  2. Tuba Mavituna Says:

    Degil mi! Bence sadece oyuncaklarini saklasin acisindan bile anlatilabilir. Gerci cocugun psikolojisini ne derece bozar bilemiyorum ama :D

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.