Plak saatler

Bu saatlerden ağabim yapardı ben küçükken, ama tabi bildiğin yuvarlak plaktı böyle şekilli değillerdi. Overkill plağı üstüne yapılmış birtane vardı bizde de. Yinede sıradışı bir fikirdi o zamanlar. Birde kutu kola şeklinde telefonumuz vardı, ne çok severdim :) Neyse konudan sapmayalım.

Bu aşmış şekilli plak saatleri yapma fikri Pavel Sidorenko dan çıkmış. Her bir saat devamı olmayan, sınırlı sayıda plaklardan yapılma. Böylece sadece şekil olarak değil, müzik boyutu açısından da özel bir saate sahip olmuş oluyorsunuz. Lazerle kesilerek şekillendirilmiş bu saatler özellikle müzik severlerin beğenisine hitap ediyor. Lazer kesiciniz ya da öyle birşeye erişme durumunuz varsa, sizde kendi sevdiğiniz, sizin için özel olan bir plağı bu hale getirebilirsiniz belki.

Plaklara yakından baktığınızda üzerlerinde bazı numara ve harfler var. Bu numaralar plakların sıkı bir kalite kontrolünden geçtiklerini belirtiyor. Böylece plakların müziksel değer açısından da yüksek kalitede ve değerli olduklarını da anlayabiliyorsunuz.

Kaynak: Yanko Design

One Response

  1. Onur YILMAZ Says:

    http://www.pavel-sidorenko.com/page/sale/shop-revinyl adresinden satin alabiliyoruz galiba ama biraz pahaliymis.. kendi plaklarima kiymak istemiyorum da :) ) harika tasarimlar..

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.