Bölüm 2 (Urban Outfitters)

Gelelim Urban Outfitters yazımın ikinci bölümüne. Bu bölümde yer alanlar daha çok Shabby chic tarzında. Şirin mi şirin, ağaçlı, kuşlu, kelebekli rengarenk şeyler.

Slikon cupcake kapları fincan şeklinde yapılmış, görüntüsü ve kullanışlılığıyla klasik slikon ya da kağıt kaplardan bir adım önde. Asıl yapımcısı Fred. Ama urban outfitters ta da satılıyor. Fred inde daha önceden birsürü ürününü tanıtmıştım, sıkı takipçiler hatırlarsa. Genelde çok komik ve enteresan ürünleri oluyor. Bu set Urban outfitters ta   £20.00 a satılıyor.

Yukarıda ki tavşan ve ağaç gördüğünüz üzere takı asmak için. Ağaç biraz klasik olsa da tavşan yüzüklük oldukça sıra dışı. Tavşanın fiyatı £10.00,  ağacın ki ise £12.oo.

Yukarı da ki mavi kelebekli şey aslında mektup saklamak için, ama bence peçetelik olarakta kullanılabilir. Fiyatı £8.00 ama şu anda indirimde ve £4.99. Pembe harf ise dekoratif amaçlı, her harf farklı bir rente üretilmiş. Fiyatı £8.00.

Yukarıda ki raf ister fotoğrafta ki gibi açıkta, ister büyük bir dolabın içinde ekstra raf sistemi olarak kullanılabilir. Duvara da asılabiliyor ve beyaz rengi de mevcut. Fiyatı ise  £38.00.

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.