Ikea 2010 sonu

Yeni ikea kataloğu çıktı çıkacak, muhtemelen benim görmem ve yazmam arasında kalan zamanda çıkmıştır.

Yeni aksesuarlar şimdiye kadar olanlardan en iyileri diyebilirim. Özellikle yukarıda ki kaseye bayıldım ben, bir sonra ki ikea ziyaretimde sepetimde olması gerekenlerden :) Sonra boğum boğum ve rengarenk olan cam vazo ve mumluklarda süper. Birsürü değişik renkleri var.

Pembe koltuk çok evime alıp koyacağım birşey olmasa da, gayet şirin, 70 lerden bazı esintiler taşıyan modüler bir koltuk. Birde turuncu rengi var. Sims oynayanlar varsa onlara da öyle gelirmi bilmiyorum ama ben ilk gördüğümde direk simsten fırlamış gibi olduğunu düşünmüştüm.

Aşşağıda ki tablo da sanki ikea dan değilmiş gibi. Sanat galerisinden alınmış gibi bir havası var bana kalırsa. Aslında fiyatı da pek ikeadan gibi değil. Burada £39 yani 93 TL.

Aşşağıda ki tablo ise büyük bir Roy Lichtenstein hayranı olan ben için güzel ve ucuz bir alternatif. Sizde pop art, çizgi roman vs. gibi şeylerin meraklısı iseniz denemeye değer. Hem en üstte ki meyve tabağı, kase nasıl adlandırırsanız onunla birlikte de güzel bir ikili oluştururlar. Hatta bu karışıma vazoları da ekleyin, tadından yenmesin :) Özellikle beyaz duvarlarınız varsa daha da ön plana çıkacaklarından extra göz alıcı durabilirler.

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.