Nasıl bir yemek odası?

Bir önce ki yazımda yazdığım masa düzenlemeleri için,  ’nasıl bir yemek odasına sahip olsamda o sofraları kursam?’ diye düşünüyorsanız işte size bazı öneriler.

Her yazıyı okumayan, okusa da unutanlar için tekrarlamak istiyorum; yemek masası için seçeceğiniz sandalyelerin rahat olması gerekmiyor, hem rahat olmaması belki de daha iyi, uzun uzun oturup, çok yiyip kilo almazsınız :) , sandalyelerin hepsinin aynı modelde, aynı renkte, aynı tarzda, aynı dönemden vs. olması da gerekmiyor (eski ile yeniyi karıştırmaktan çekinmeyin). Aklınızın bir köşesinde bulunsun ;) Hatta sandalyelerinizin masayla uyumlu da olması gerekmiyor. Eşleştirme olayını başarılı bir şekilde gerçekleştirebilmeniz için biraz dergi ve internet karıştırıp, örneklere bakabilirsiniz. Bende bir ara sizin için bu konuyla ilgili fotoğraflar toplayıp, bazı örnekler gösteririm.

Sadece yemek odası için değil, heryerin dekorasyonu için verebileceğim bir öneride tema veya tarz seçimi, bunlar 60 lar, 70 ler, 18. yy, 19 yy, country, doğa, deniz, afrika, orman vs. gibi aklınıza gelebilecek birçok şey olabilir. Sadece birini ya da birkaçının karışımını kullanabilirsiniz.

Fotoğraflar: Housetohome , büyük boyları için üstlerine tıklamayı unutmayın…

2 Responses

  1. Derya Vatansever Says:

    Evimi yeniden modern bir şekilde dekore etmek isterken olmazsa olmazlardan birisi olan ayna araştırmasına girdim,baya bir araştırdım ve sonunda istediğim gibi modelleri http://www.blackwhitehome.com sitesinde buldum.Gerçekten çok ilgi çekici ürünleri var.mutlaka web sayfalarına bakmanızı tavsiye ediyorum.

  2. sibel Says:

    sitenizi yeni keşfettim ve sizden kopacağımı zannetmiyorum.evim için fikirlerinizden faydalanacağım.sevgiler…

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.