Tiger

Yarın 4 günlük bir tatile çıkıyorum, hava da gideceğim yere hiç uygun görünmüyor ama haftalar öncesinden ayarlandığından yapabileceğim birşey yok malesef. Tatile çıkmadan önce kısaca bir yazı yazıp hazırlıklarıma geri döneceğim..

Geçen gün ki çılgın alışverişim sırasında yeni açılmış olan bir mağaza keşfettim. İsmi Tiger, saçma derece ucuz ve gayet şirin şeyler satıyorlar. Almanya, İspanya, Danimarka,İzlanda, Hollanda,Letonya ve İsveç te de mağazaları var, oralarda olanlara duyurulur. Aslında ilk UK mağazalarını 2005 te açmışlar ama ben daha yeni rastladım :) UK de ise yakında 9 tane mağazaları olacakmış. İnternetten satışları yok malesef ama yazdığım yerlerde yaşayanlar yada yolu düşecek olanlar adreslerine sitelerinden bakabilirler.

Benim aldıklarım bunlar, fiyatlarının ucuzluğuna örnek vermem gerekirse gördükleriniz £2 civarında. Kalitelerine ve güzelliklerine göre inanılmaz ucuz geldi bana. Evde ki zeytinyağı bu kadar kalmış olduğundan tam dolduramadım, merak ediyorum tam dolduğunda nasıl görüneceğini. Sanki birşey eksik gibi geliyor ama bulamadım, dediğim gibi çılgın bir alışveriş günüydü :) Gerçekten bir eksik varsa bulunca eklerim.

2 Responses

  1. benden bizden Says:

    Gercekten cok guzel ve ilginc seylermis aldiklarin. Gule gule kullan. Yagdanligin agzi akitiyor mu diye merak ettim ama goruntu cok hos! :)

  2. Tuba Mavituna Says:

    Sagol :) Cok az akitiyor agzi.

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.