Evmanya (Evimizinherşeyi)

Evimizinherşeyi olarak bildiğiniz ev yaşam, dekorasyon ve alışveriş portalı artık yeni yüzüyle, Evmanya olarak karşınızda. Yepyeni kampanyalar da yeniliklerin beraberinde geliyor. Evmanyada hertürlü ev aleti, dekorasyon önerileri, farklı bloggerlardan yazılar, değişik fikirler, aksesuarlar vs. bulabilmeniz mümkün. Artık dağın başında yaşıyorda olsanız, ben evime hiç güzel birşey bulamıyorum, buralarda hiç düzgün birşeyler satan mağaza yok yakınmalarına son verebilirsiniz. Özellikle yeni açılan, normal alışveriş reyonları dışında, sadece ev yaşamı ve dekorasyon ürünlerine özel % 70 e varan indirimler sayesinde istediklerinize daha da rahat kavuşabilirsiniz.

Sadece davetiye yoluyla katılabileceğiniz bu kampanya bölümüne giriş kartlarınız Evin Delisinden. 50 TL üzeri tüm alışverişlerinizde zaman, indirimli veya indirimsiz ürün gibi kısıtlamalar olmadan harcayabileceğiniz 10TL lik hediye çekini de haketmek için tek yapmanız gereken şuraya tıklayıp, davetiye kodu yerine crazyabouthome yazmak.

Evmanya sayesinde bulabileceklerinize örnek olarak Berker Design la tanıştırmak istiyorum sizi. Tamam kabul ediyorum ben Türkiyeden ayrıldığımdan beri neler neler geldi oralara da ama, nedense hala bunlara inanamayıp orada ki insanların bu tarz mobilyaları bulamadıklarına çok üzülüyordum :) Herkesin zevkine göre değiller belki ama Evindelisi olmanın yanısıra Retro delisi de olmakla bilinen benim için, eğer hala Türkiyede yaşıyor olsaydım kesinlikle alışveriş yapardım diyebileceğim bir yer Berker Design.  Derin Design, Q too , 888Design gibi birçok sıradışı ürünler satan markaları keşfedebilir yada direk alışveriş bölümünden kendinizi güzel birşeylerle ödüllendirebilirsiniz Evmanya sayesinde.

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.