H&M Home ve hayal kırıklığı

3-4 ay öncesinde aldığım bir haber sayesinde 16 eylülü ( H&M in ev  eşyaları reyonunu açma tarihi) heyacanla bekliyordum, açılmadan önce yayınladıkları fotoğraflara hayran kalmıştım. Gel gör ki o an geldi, sitelerine girdim ama önceden yayınladıkları fotoğraftakilerin sadece bir iki tanesiyle karşılaşabilidim. Ucuz olmasına ucuzlar, güzel olmasına güzeller ama nerede o gösteripte vermedikleri?

Üzerinden 1 ay geçecek hala yeni birşeyler çıkartırlar da hepsini bir arada alırım diye yukarıda ki çuval görünümlü yastıklar ve aşşağıda ki banyo halılarından biri  aklımın bir köşesine parketmiş olan alışveriş sepetinde bekliyorlar.

Şirin nevresim takımları da var ama çeşitli boyutları yok malesef, çift kişilik nevresim sadece en küçük boyda var mesela. Onuda belki sonradan boyut olayını geliştirirler diyerek yine sonraya bırakıyoruz :)

Aşağıda ki tavşan ise yastık kılıfı, nevresim, havlu, banyo perdesi vs. gibi tekstil ürünlerinin dışında kalan tek aksesuar sanırım.

Yemek odası, salon, mutfak vs. gibi mekanlarının tasarımına uygun olanlar aşağıda ki masa örtüsünü de düşünebilirler. Bence çok güzel ama malesef şu an ki tasarımım hiç uyumlu değil. Uygun olanlar derken de mekanında doğa renkleri, ahşaplar veya bolca beyaz bulunanlardan bahsediyorum. Yada country tarzı mekan sahipleri..

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.