Ara…

Ev olayına biraz ara verip, geçen gün keşfettiklerimi gösterme kararı aldım. Notonthehighstreet sanırım birkaç yıl önce, aldığım dekorasyon dergileri sayesinde tanıştığım bir site. Herzaman güzel şeyler olmakla birlikte eskiden fazla ürün seçenekleri olmadığını düşünerek belki 1 senedir hiç bakmamıştım. Geçen gün aklıma geldi ve bir girip 1 saat çıkamadım :) Amazonda wishlist yapmayı çok seven birisi olarak burada da wishlist yapabilmek çok hoşuma gitti. Her ne kadar eşimden başkasında pek işe yaramıyor olsalarda bana elektronik aletler ala ala alınacak şeyleri bitirip, sonrada normal hediyelere ama onlar çok ucuz oluyor, içime sinmiyor diyerek, direk hiç almama yolunda ilerleyen birisine her bütçeye uygun hediye seçenekleri sunmak oldukça güzel bir çözüm bence.

Notonthehighstreet  farklı kullanıcıların sattıkları ürünlerden oluşuyor. Bir mağaza değil yani. El yapımı ürünler bulmakta mümkün.

Yukarıda ki nevresim üzeri çizilip, boyanabilecek özellikte ve boş defter sayfası görünümünde geliyor. Onun üzerindeki çizgi romanlarla kaplanmış sandalyeyi satan kişide aynı şekilde kaplanmış dekoratif tabak gibi farklı şeylerde satıyor. Benimde sırada ki projem evde ki büyük ahşap tabağı, yine evde ki çizgiromanlarla kaplamak olacak. Tutkal alır almaz tabi :)

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.