Son yaptıklarım..

Son dememe bakmayın aslında 3-4 hafta önce memo board u, 2 hafta önce civarında da ağacı yaptım ama onlardan sonra birşey yapmadığıma göre son yaptıklarım olarak değerlendiriliyorlar.

Bu sefer yapım süreçlerini kayda geçiremedim malesef  ama izlemek isteyenler olursa memo board u yapmadan önce şu videodan yardım aldım.

Kumaşı 4 sene önce civarında Ikea dan alıp birtürlü birşey yapamamıştım. Sonunda kullanacak bir yer buldum. Taşındıktan sonra Victoria tarzında bi çerçeveyi kırmızı yada içinde ki diğer renklerden birine boyayıp çerçevelemeyi planlıyorum. Yapmak için gerekenler tuval, zımba, kumaş, kurdele ve kumaş ile tuval arasına koymak için orta kalınlıkta elyaf. Ben zımba tabancası kullandım, tabanca doğru düzgün çalışmadığından elimi de biraz yaraladım ama çok yapasım vardı, ısrar ettim :)

Ağacı da geçen sene bahçede rüzgardan kırılan ağacın bir kısmını ayırmıştım böyle birşeyler yaparım diye, ona da pek zamanım olmamıştı. Yatak odasından artan beyaz boyayla boyadım. İki parçaydı, kurdeleyle iki parçayı birbirine bağladım. Aslında büyük bir vazonun içine girme isteği taşıyor gibi ama yeni birşey almamak konusunda kararlı olduğumdan şimdilik dibine başka şeyler koyup, dikkati yukarı kısımlara toplamaya çalıştım.

Dışarıda müthiş bir kar fırtınası var, ara ara tam sevdiğim lapa lapa moduna giriyor ama ne yazık ki gripli bir çift olarak eve hapsolduğumuzdan geleneksel kar yürüyüşlerimden birini gerçekleştiremiyorum. 1-2 saat önce bahçeye çıkıp 5 dk. takılmıştım, bütün ayak izleri ortadan kaybolmuş :) . Belki az sonra bir 5dk. daha çıkarım.

2 Responses

  1. emine Says:

    Banyodaki kirli sepetini nereden aldınız acaba?

  2. Tuba Mavituna Says:

    http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/8325282/Trail/searchtext%3ELAUNDRY+BASKET.htm

    Suradan almistim.

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.