4. yılı geride bırakırken

Eveet sizlerle birlikte geçirdiğimiz 4. yılı da geride bırakıyoruz, umarım önümüzdeki yıl içinde herkesin istedikleri olur, herkes hayalinde ki eve, arabaya, çoluğa, çocuğa, işe, güce, sağlığa, mutluluğa,tatile,kahkahaya,sevgiliye, kocaya, düğüne, bayrama,yardıma,inanca,beceriye,kiloya,kediye, köpeğe, alışkanlığa,sabra ve aklıma gelmeyen daha birçok şeye kavuşur.


,

2010 da ki moda renklere, tarza, ıvıra zıvıra biraz göz atıp, 2011 de nelere devam şeklinde klasik geyiğimizi de yapıp bu yılın son postunu yazalım; Gri tonları ve beraberinde yada yanıbaşında biryerlerde canlı renkler pek bir popülerdi. Son birkaç senedir modası devam etmekte olan Union Jack (ingiliz bayrağı) li şeyler, “Keep Calm And Carry On” lar, yer yer köy esintileri, 70 lerin danimarka dan pırtlamış  retro mobilyaları, iskandinav tarzı vs.  ise gelecek yıllarda da popülerliğine devam edecek gibi görünüyor. Etsy gibi siteler sayesinde insanlar daha bir el emeği göz nuruna düşkün  oldu, becerisi olanlara duyurulur. Oturup kendi aksesuarlarınızı kendiniz yapınız. Ama güzel olsunlar!

Evinde kahverengi tonları kullanan insan sayısı gitgide azalmakta (Yeeey:D). Herşeyin renklisi makbül, uzunca bir süre daha da böyle devam edecek bana kalırsa. Yeniyle eskiyi karıştırmalar ve hemen hemen her türlü eşyanın takımından uzaklaşmaca (buna da bir yeey daha). Mumluk, kalemlik vs. yerine kavanoz, vazo yerine teneke konserve kutusu, şunun yerine bu, bunun yerine o kullanmaca. Beyaz, sarı, pembe…..

Malesef aklıma şimdilik bu kadarı geldi, eminim birazdan 3 sene önce ön kısmını ördüğüm ve arkasına ancak başladığım kazağımı örmeye gittiğimde aklıma 50 tane şey gelir. Şimdiden birtane geldi, kara tahta :)

Herkese MUTLU YILLAR!!

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.