Birkaç banyo

Bu aralar yine yoğunluğum ve yorgunluğum üstümde, o yüzden fazla detaya giremeden, şu arşivde oturan banyoları koyayım.

Her ne kadar birşey almamaya karar verip dursamda dün yine dayanamayıp yeni birşeyler aldım. Daha önceden şurada yazdığım Tiger olan yere gitmiştim dün, yine Tiger dan aldım yani birşeyler. Bir sonra ki yazıda onları gösteririm inşallah.

Yeni yılda evde ki fazlalıklardan kurtulma planlarıma da başladım, bir sürü bedeni olur mu, olmaz mı bilinmeden alınmış, etiketleriyle duran t-shirtler, hediye gelen parfüm, elbise, 1 senedir bir kenarda duran eski süpürge, artık oynanmayan oyunlar vs. birsürü şeyi toplayıp ebay e koydum. Neredeyse 1 günümü aldı hepsinin fotoğrafını çekip, listelemek.  Daha da devam etmem gerekiyor, herhalde bir günü daha  ona ayırmam lazım.

Sonra yine başka bir yeni yıl kararı olan okulu bitirmeye çalışmaktan kaynaklı, proje hazırlamaya çalışmaca, başka bir yeni yıl kararı olan düzenli spor yapmaca, başka bir yeni yıl kararı olan yeniden dolap düzenlemece, başka bir yeni yıl kararı olan Londra da daha çok müze gezmece vs. vs.  derken bir türlü yazamadım buraya. Bu yeni yıl planlarını yerine getirmekte çok zor işmiş canım.

2 Responses

  1. banu Says:

    yeni yil kararlarin cok hos, hepsini yaparsin sen eminim :)
    banyolar da cok ic acici!
    orda olsam da birlkte gezsk keske..

  2. Tuba Mavituna Says:

    Sagol Banu, burada yazdiklarimin 4 kati uzunlugunda bir listem var ama umarim yapabilirim hepsini :) ) Ins. gelirsin ilerde, gezeriz o zaman ;)

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.