Yeni oyuncaklarım :)

Geçen yazıda söz verdiğim üzere son zamanlarda aldıklarım, hediye edildiklerim vs;

Ne kadar kendime almamak için söz verip durduysamda huylu huyundan vazgeçemiyor malesef.  Hadi ufak tefekler neyse, birde ne zamandır gözüm üstünde olan, artık Ikea da satılmayan Lillberg sallanan sandalye den aldım. Ne zamandır Ebay de takipteydim. Geçen Tiger ın olduğu yere gideceğim zaman hemen orada satan birisi vardı, bu bir işaret olmalıydı :) Hemde açık arttırmayı belirlediğim fiyatın £ 15.00 altına kazandım, buda ikinci bir işaret. Neyse aldık geldik, şimdi güzel bir okuma köşesi oldu. Artık gideceğimiz yere de götürürüz bir zahmet, diğer eşyalarla birlikte. Bir koltuk fazla, az farketmez değilmi ama?

Şimdi geleyim tanıtıma; kanatlı beyaz seramik ve içi teneke dışı metal kalpli olan saksı tiger dan. Ben beyazı kalemlik olarak kullanmayı tercih ettim gördüğünüz üzere. Kavanozun dibinden silgi çıkartmak çok zor oluyordu, o yüzden böyle geniş ağızlı birşey daha kullanışlı oldu. Bunlar dışında desenli bantlar ve önce ki aldığım sıvı sabunluğun yuvarlağını aldım.

Minyatür Panton Chair im daha dün geldi. Onu da Ebay den aldım. Honk Kong dan gelmesi biraz zaman aldı ama favori sandalyelerimden birini masamda sürekli tutabileceğime çok sevindim. Taşınmadan önce kendi Tom Vac yemek sandalyelerimi satıp yerine 2 tane Panton 2 tane Eiffel chair alabilirsem daha da fazla sevineceğim.

Harman Kardon Sound Sticklerde ne zamandır çok istediğim bir müzik sistemiydi. Yaptığım wish listler sayesinde öteki yarımdan aldığım yeni yıl hediyesi oldular. Ses kalitesi süper, tek kötü yanı küçük çubukların ayakta kalmasını sağlayan simitimsi şeyler kaymayı önlemek için lastikimsi birşeyden yapılmış. Bütün tozları hüüüüp diye çekip sonra geri vermiyorlar. Neyse temizlemeye çalışırsam çalışayım öylece yapışık kalmaktan başka birşey yapmıyorlar. Ama kendi görüntüsü ve sesi yanında hiç kalıyor tabi.

2 Responses

  1. zerrin Says:

    Aldıkların çok güzel, çok zevkli! ayrıca çok yakışmışlar yeni yerlerine.. Güle güle kullan, hep mutlu günlerinde kullan inşallah!
    Mümkünse daha geniş açıdan da görebilir miyiz odayı? Bir bütün olarak da fikir versin isterim bana..Sevgiler
    Zerrin,izmir

  2. nilgün varış öner Says:

    süper bi siteniz var hayran kalmamak mümkün değil zevkinize ve emeğinize… ellerinize sağlık…

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.