Yeni bebek odaları

Bebek odası fotoğrafları yayınlamayalı uzunca bir zaman oldu. Cumartesi günü hamile bir arkadaşımı ziyaret ettim ve gelmesine 2 ay kalan bebeğin odası hakkında sadece içine bir yatak koymaktan bahsettiğini duyunca gözümün önünden bir film şeridi gibi bu tarz şeyler geçti :) Kendisi dekorasyondan hiç hoşlanmayan ve  tahmin edeceğiniz üzere uzaktan yakından alakası olmayan birisi. Buralarda olacak olsam elimden geleni ardıma koymazdım odaya bazı katkılarda bulunmak için ama malesef en geç haziranda (oturum vizemizi almadan söylemeyeyim ama) başka bir ülkeye taşınmış olacağız.

Her neyse bu durumdan esinlenerekten birsüredir bilgisayarımda birikmiş olan bebek odalarını takdim ediyorum. Buralarda iseniz sizde bir yatak koyarım olur biter diyenlerden değilsinizdir diye tahmin ediyorum. Umarım size ilham verecek ve işinize yarayacak fikirler bulursunuz. En sonuncusu aynı benim kendi küçüklük yatağıma benziyor. Fragile yazısı hariç tabi. Annem hala saklar :) Türkiyedeyken ilerde lazım olunca alır kullanırım has retro olarak diye düşünürdüm :) ama artık öyle bir şansım yok sanırım. Hem 20 küsür senedir (yaşımı açık etmiyeyim :D ) çürümüşmüdür, neler gelmiştir başına kim bilir.

3 Responses

  1. benden bizden Says:

    cok guzel odalar Tubacim! yeni yeriniz simdiden hayirli olsun, supriz oldu bana :) insallah daha gunesli bir yere dogrudur bu sefer yolculuk! F.ye selamlar!

  2. Tuba Mavituna Says:

    Sagol :) Fazla gunesli bi yer gibi degil ama, avrupada ki en az gunesli yer bile buradan daha fazla gunesli olacagindan oyle diyebiliriz.

  3. ev dekorasyonu Says:

    1. resim güzel. Bende yatak ve halının dışında bebek odasında neler olabilir diye düşünüyorum.

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.