Dwell ilkbahar

Kendi yaşam derdime dalıp sevgililer gününe yönelik bir yazı yazmayı unutmuşum. Şimdi farkettim. Bu aralar taşınacağımız ülkeyi seçip seçip fikir değiştiriyoruz, her fikir değiştirmemiz benim günleri o bölgeden ev bakmakla geçirmeme sebep oluyor. Başka birsürü şeyde bu duruma eklenince son bir iki yılın en yoğun aylarını geçiriyorum diyebilirim. Gitmeden okula da proje yetiştirmeye çalışıyorum, martın 12 sinde Türkiyeye gidip 21 inde misafirle döneceğim, o da 28 martta döndükten sonra toplanmaya başlarım herhalde. Bu aralar fazla birşey yazamayacağım gibi görünüyor yani. Yinede çok aksatmamaya çalışacağım.

Dwell in ilkbahar ürünlerinden olan bu ürünleri aslında 2 ay önce civarında kaydetmiştim ama şimdiye kısmetmiş :) Duvara uygulanan, kara tahta takvimi kolaylıkla kendinizde yapabilirsiniz.

Şu anki durumda kesin karar kıldığımızda, 1-2 sene gibi bir süre içinde evle ilgili hiçbirşey yapamayacağım, o zaman yine şimdiki kadar araştırıp,kurcalamalar yaparmıyım bilemiyorum. Fikirleri uygulayacak, bulduklarımı alıp, koyacak bir evim olmadığımda ev dekorasyonu psikolojim nasıl olur şimdiden kestiremiyorum:) zira böyle birşey daha önce hiç başıma gelmedi. Ama belki kendim alıp yapamadığımdan kendimi daha çok sanal dekorasyon dünyasına vururum, belli mi olur.

Dediğim gibi herşey sürekli değiştiğinden buraya yazıp yazıp değiştirmek istemiyorum, herşey sonuçlandığında detaylı bir yazı yazacağım ama. Siz şimdilik dwell in şirin mi şirin ürünlerine göz atın. Belki kendi evinizde yapacak bazı değişiklikler için ilham alırsınız.

Çok anlaşılır olmamasından dolayı sarı tavşan ve pembe ağacın askılık olduğunu açıklama gereği duydum. Bilginize…

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.