Beyaz genç odaları

Bu odalardan bazıları, sadece genç odası olarak değil, misafir yatak odası olarak da kullanılabilir. Eğer yer varsa tek kişilik yatak yerine çift kişilik alınması daha kullanışlı olabilir.

Elimden geldiğince değişik tarzda beyaz mobilyalı odalar bulmaya çalıştım. Umarım yardımcı olur.

Yuvarlak yatağı önceden de koymuştum ama favorilerimden biri olduğundan ve bu konuya da yakıştığından bir daha koyuyorum :)

Benim şahsi düşüncem; klasik heryerde bulunabilecek takım şeklinde satılan odalardan almaktansa (beyaz istenildiği için) farklı şekillerde ama aynı renkte mobilyaları farklı yerlerden bularak emek ve kişilik katılmış bir oda hazırlamak olacaktır. Evdeki eski eşyalar da yeniden hayat kazandırılıp kullanılabilir. Mesela ahşap bir televizyon sehpasını beyaza boyayarak ve içine sepetler yerleştirerek saklama çözümleri üretilebilir, yine eski bir sandalye kırmızı, pembe, sarı, yeşil gibi canlı bir renkle boyanıp çalışma sandalyesi olarak kullanılabilir. Eğer yer sorunu varsa ve bazalı yatak şeklinde bir yatak kullanılması gerekiyorsa yatak başı olarak kalın bir sünger yada mdf kestirilip odanın renklerine uyumlu, güzel bir kumaşla kaplanabilir vs.

Kaynak: Çoğu House to Home dan.

4 Responses

 1. melisa :) Says:

  Çook teşşekür ederim gerçektwen yardımcı oldu bende hazır almayı düşünmüyorum ordan burdan düzenleme bir oda yapacağım tekrar teşekkür ederim :) 8)

 2. Tuba Mavituna Says:

  Rica ederim, ne demek :)

 3. berra Says:

  bunun gibi ama eyfel kulesi olmayan güzel bi oda daha paylaşırmısınız.lütfen.yada başka bi kule olan.lütfen benim için çok önemli=(

 4. irem Says:

  2. resimdeki oda çok güzel ama odanın tamamını gösterseniz daha iyi olurdu merak ettm

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.