Hayal evlerden biri daha! (The Devoto House)

Bu aralar pek yazasım yok, o kadar klasik ramazan konusu olan sofra düzenlemeleriyle ilgili fotoğraf toplamıştım ama yayınlayamadım malesef. Geçen yazıda bahsettiğim Anthropologie fotoğraflarıma gelince, onları da hala halledemedim. Sanırım halletmek için birkaç hafta daha beklemem gerekecek. Sebebide oldukça karışık :)

Gözden uzak olan gönülden de ırak olur modunda, burada bütün güzel ev eşyalarından uzakta yaşayınca pek moda girip yeni ürünler araştırıp, size göstermek için yeni ilginç şeyler bakamıyorum uzun zamandır.  Ama 3-5 ay sonra bu durum değişebilir.

Bu havuzuna hayran kaldığım evin fotoğrafları uzunca bir zamandır bilgisayarımda o dosyadan bu dosyaya sürüklenip duruyor.  Böyle sıcaktan bayılılan, birşey yapmak istenilmeyen bir günde yazılacak en iyi konu bununla ilgili olur diye düşündüm. Tabi orada şimdi gecenin bir yarısı ama sizde yarına görmüş olursunuz artık :)

Andrés Remy nin stüdyosu tarafından dizayn edilmiş bu evin asıl can alıcı noktası havuzu bence, kenarı cam olan bu havuz evin farklı yerlerinden görünüyor. Bütün ev de dışarıdan görünmeyecek şekilde tasarlanmış. Odaların çoğu bahçe tarafına ve havuza bakıyormuş. İsmi ise The Devoto House. Daha fazla fotoğraf görmek isterseniz buradan bakabilirsiniz.

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.