Evmanya Stickerları

Öncelikle herkesin geçmiş bayramını kutlayayım. Bu aralar aklım birsürü sorunla meşgul olduğundan önceden de dediğim gibi pek keyfim yerinde değildi. O yüzden birsürü şeyi kaçırdım. Yavaş yavaş sorunları çözme yolunda ilerledikçe bende eski bene kavuşuyorum sanırım, ne kadar kaplumbağa hızında olsa da.

Hep Türkiyeden alması, bulması zor olan şeyleri buluyorum diye bu sefer oralardan kolaylıkla alabileceğiniz, evmanya da ki stickerlardan beğendiğim bazılarını paylaşacağım sizinle.

Normal duvar stickerlarının yanısıra, eskimiş,paslanmış,çizilmiş yada yeni olsa bile çok sıradan bulduğunuz bulaşık makinası, buzdolabı gibi beyaz eşyalarınızı da kaplayabileceğiniz değişik sticker var evmanyada.

Aşağıdakiler ise hiçbir evde hiçbir şekilde dikkat çekmeyen, kimsenin dekore etmek için kale almadığı elektrik prizleri için ideal.

Sek sek stickerlar da kış aylarında dışarı çıkamayan, yada benim gibi şehir göbeğinde büyüyüp, zaten dışarı çıkıp oynayacak hiçbiryer bulamayan çocuklara hoş bir sürpriz olabilir. Tabi artık sek sek oynayan çocuk varsa. Şimdikiler sek seği de oyun konsolunda oynuyordur herhalde :)

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.