Mickey Mouse

Buradan gitmemize 7 hafta kaldı ve hala tam olarak nereye gideceğimiz belli değil. Kocaman bir çanta dolusu kırık hayaller ve bozulmuş planlar var. İsteyen varsa verebilirim :) Belirsizlik insanı nasıl bir moda sokuyor bilenleriniz vardır mutlaka. O kadar boş vaktim olmasına rağmen ve listede yapılacak birsürü şey olmasına rağmen kendimi bir türlü birşeye veremiyorum. Her ne kadar şunu yapacağım diye karar verip onun karşısına otursamda düşüncelere dalıp günü bitirmiş oluyorum. Sonuç: hiçbirşey yapamamış olmak!

Bu postu yazmak için de ne zamandır aynı şekilde cebelleşiyordum. Neyse ki bugün halledebildim.


Bunlar Disney World den aldıklarım. Paris de ki Disney Land in 5-6 katı gibi bir büyüklüğe sahip olmasına rağmen orada ki kadar ev eşyası olmaması çok ilginç geldi. Bende alışverişin büyük bir kısmını takı, ayakkabı, çanta, defter, kalem vs. gibi şeylerle yapmış oldum.


Karabiberliği biz oradayken kedimize bakan arkadaşım için aldım. Bayağı bir aklım kaldı ama neyse ki websiteleri sayesinde parktaki şeylerin çoğunu internetten alabiliyorsunuz. Belki yerleşebileceğim bir ev olduğunda alırım.

Yukarıda ki buzdolabı mıknatısı ise tam bana lazım olan birşeydi. Tek bildiğim 5 oz. un 1 yemek kaşığı olduğu çünkü. Gerisi için hep bilgisayara koşmam gerekiyordu. Artık gerekmiyor.

Battaniyemsi şey ise her ne kadar renk açısından normalde tercih edeceğim birşey olmasa da, bu evin yatak odasına pek bir uyumlu olacağından ve dükkanda o kadar Mickey Mouse lu şey görünce, hepsini alma isteği geldiğinden aldım gitti :)

Peçete halkaları da aslında o kadar kaliteli değil, bildiğin plastik halka ama nasıl oluyorsa iki kulak koyunca çekici oluyorlar.

En çok birkaç yıldır gözümün üstlerinde olduğu Vinylmation figürlerinde aklım kaldı ama onları da yine sonraya bıraktım. Küçükleri kesmiyor, kocaman olanları da ordan oraya taşımak pek mantıklı gelmedi.

One Response

  1. Marka Ev Says:

    battaniye çok güzel

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.