Kedi yatakları

Çooook çok uzun zamandır evcil hayvanlarla ilgili birşey yazmamıştım. Geçen gün modern cat de gezinirken aldım ilhamları, buldum birkaç birşey. Umarım sizde beğenirsiniz.

Yumurta şeklinde olan benim favorilerimden. Bende kedime (aslında bana)doğum gününde bunun kedi kafası şekillisinden almıştım. Whiskas kedi yataklarından. Her ne kadar daha kullanma fırsatı bulamadan taşınma kutularının içine kapanıp, hala kutularda duruyor olsa da, yerleştiğimiz yerde kullanmasını ümid ediyorum. Olmadı ben girerim içine :)

Bu sehpa ile birleştirilmiş olan da şekil açısından kullanışlı görünüyor ama tasarlayanlar hiç kediyle yaşamış mı merak ettim doğrusu. Hasır, kedili evin düşmanıdır çünkü. Ne kadar tırmalama kütüğü olursa olsun tüylü aile üyeleri bu hasırlara özel bir ilgi gösterir. Sonra heryere, habire parçaları dökülen, kırpık kırpık bir ürünle kala kalırsınız.

Gerçi hasırdan yapılan birçok kedi yatağı var, belkide çok amaçlı kullanır, hem tırmalar, hem içinde yatarlar diye düşünerek tasarlıyorlardır, bilemedim.

Biraz yerden yüksek olanlar eminimki yerde duranlardan daha çok mutlu edecektir onları. Zira tüm olayları bütün gün yattıkları yerden bir yerler izlemek. Birde cam önü olursa değmeyin keyiflerine.

İki kedililere ranza fikride gayet hoş. Aralarında altta ve üstte olma kavgası ediyorlarmıdır merak ettim.

3 Responses

  1. Begonvilli Ev Says:

    Bayıldım!!! En çok da tünele ve yumurtalara:)

  2. arzu pınar Says:

    harika. birincisinden istiyorum.

  3. Marka Ev Says:

    yumurtalar çok tatlı

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.