Ikea kış dekorasyonları

Ikea nın bu yıl ki Christmas için çıkarmış olduğu aksesuarlar, ışıklandırmalar vs.  kar taneleri ve klasik kış teması ile bence tüm kış kullanılabilecek nitelikte.

İnsanın internetten bakarken bile burnuna soğuk, şömine, sıcak çikolata kokusu getirtiyor. Soğuk kokusu almayı bilmeyenleriniz varsa o da anlatılmaz, yaşanır bir duygu.

Benimde yaz döneminde ki son bir haftam, kış görmek için sabırsızlanıyorum :) İnşallah bir sorun çıkmazsa ve yetişebilirsem  haftaya bugün New York da Rockefeller Centre da ki Christmas ağacının ışıklandırma töreninde olacağım. Belki evde tek başına 2 filminden hatırlarsınız. Burada ki son 1 haftam kutu toplamak ve hastalıkla geçiyor. Pek umduğum gibi bir son hafta değil ama buradan gidiyorum ya o bile yeter.

Neyse konuya geri döneyim; Benim en çok hoşuma giden aşağı da ki melek şeklinde ki lamba oldu. Ama yıldız yer lambası ve kar taneli lamba da yine insanı iyice kış moduna sokacak cinsten.

Son olarak ise yine kırmızı ve beyaz renk seçenekleriyle kaseler var. İçlerini meyve, cips, potpori,mum veya değişik aksesuarla doldurabilirsiniz. Orası da size kalmış.

2 Responses

  1. balevim Says:

    ürünlerin hepsi çok yaratıcı.

  2. Marka Ev Says:

    kırmızı kaseler çok hoş

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.