Nov 26

Dwell in esinlenilmiş ürünlerinden biri daha! Vinymation çılgınlığına daha şık bir şekilde katkıda bulunan dwell e buradan teşekkürlerimizi sunuyoruz :) Aslında kumbara olan bu kristal ayıyı boş şekilde süs olarak kullanmak da  mümkün. Bende bir tane istiyorum. İstediğim karanlıkta parlayan Vinylmation ların yanında güzel dururdu. Hayali rafımda ki hayali diğer eşyaların yanında.

Boyutları: 31cm uzunluk, 13cm genişlik ve 16cm derinlik şeklinde.

Nov 23

Ikea nın bu yıl ki Christmas için çıkarmış olduğu aksesuarlar, ışıklandırmalar vs.  kar taneleri ve klasik kış teması ile bence tüm kış kullanılabilecek nitelikte.

İnsanın internetten bakarken bile burnuna soğuk, şömine, sıcak çikolata kokusu getirtiyor. Soğuk kokusu almayı bilmeyenleriniz varsa o da anlatılmaz, yaşanır bir duygu.

Benimde yaz döneminde ki son bir haftam, kış görmek için sabırsızlanıyorum :) İnşallah bir sorun çıkmazsa ve yetişebilirsem  haftaya bugün New York da Rockefeller Centre da ki Christmas ağacının ışıklandırma töreninde olacağım. Belki evde tek başına 2 filminden hatırlarsınız. Burada ki son 1 haftam kutu toplamak ve hastalıkla geçiyor. Pek umduğum gibi bir son hafta değil ama buradan gidiyorum ya o bile yeter.

Neyse konuya geri döneyim; Benim en çok hoşuma giden aşağı da ki melek şeklinde ki lamba oldu. Ama yıldız yer lambası ve kar taneli lamba da yine insanı iyice kış moduna sokacak cinsten.

Son olarak ise yine kırmızı ve beyaz renk seçenekleriyle kaseler var. İçlerini meyve, cips, potpori,mum veya değişik aksesuarla doldurabilirsiniz. Orası da size kalmış.

Nov 16

Son birkaç haftadır internetim çok kötü, birşey yapabilmek için o sayfayı 4-5 kere yenilemem gerekiyor. Post yazarkende fotoğraf ekle vs. oldukça zor oluyor tabi. Bazen bırakıp yarım saat sonra geri dönüp devam ediyorum ama bütün yazma isteğim gitmiş oluyor. Bugün birde hafta da bir iki kere kesilen elektrikler kesildi ve bu yazıyı yazmam 7 saati aldı.

Funda hanım country tarzı koltuklar için döşemelik kumaş önerisi istemişti. Umarım işe yarayacak öneriler bulabilmişimdir.

Bana göre en güzel düz beyaz yada açık gri renkli olanlar görünüyor. Ama herkesin zevki farklı tabiki. O yüzden çiçekli, kareli, düz gibi değişik seçenekler bulmaya çalıştım.

Eğer koltuklar için desenli döşemelik kumaş kullanırsanız, başka yerlerden biraz kısmanızı öneririm. Mesela sadece 3 lü koltukta desen kullanıp, teklileri düz renk kullanmak yada odanın geri kalanında çok açık renkler kullanmak gibi.

Nov 6

Herkese iyi bayramlar…