CB2

Birkaç gün önce yeni bir mağaza keşfettim. Daha içine girmeden favori mağazalarımdan biri olma konusunda ilk sıralarda yer alacağını anladım. Ama içine girip fiyatlarını da görünce kesinlikle ilk sırada diyebilirim. CB2 da hem çok güzel şeyler var hemde fiyatları saçma derecede uygun. Tarzı biraz habitat gibi ama endüstriyel tarzda da birsürü şey bulmak mümkün.

Bu aralar çok gezip tozduğumdan mağazada  hızlı hızlı çektiğim fotoğraflardan koyuyorum. Sonradan bir ara, evde oturacak vaktim olduğunda içinde ki çok beğendiğim ürünlerden de bir post yazarım.

4 Responses

 1. Öner TÜRKSEVER Says:

  Yazınız çok faydalı ve özenli olmuş, verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.Gerçekten çok değişik ve şık aksesuarlar. Yeni mobilyalar için bütçesi elvermeyen tüketiciler, bazı aksesuarları değiştirerek eski mobilyalarını yepyeni bir kullanıma ve görünüme kavuşturabilirler. Mesela kulplarını modernize edebilirler, raylarını ve menteşelerini frenli hale getirebilirler, mutfaklar için olan aksesuarları ekleyebilirler, gardrop asansörü ve pantalonlukları kullanabilirler.Bunlar herkesin kendi başına yapabileceği, mobilyacılara gerek olmayan detaylar.

  Bu aksesuarları almak için dışarı bile çıkmaya gerek yok, evinizden http://www.hirdavatfirsati.com gibi online alışveriş sitelerine girip bu aksesuarların siparişini verebilirsiniz ve kolaylıkla en ucuz fiyatlara evinize gelirler. Sonra da gelsin yeni mobilyalar. :)

  İyi günler dilerim,

  Öner TÜRKSEVER

 2. benden bizden Says:

  gercekten habitata benziyor, yazmasan orasi diyecegim :)

 3. Yemek Odası Says:

  Gerçekten Hepside Harika…

 4. Marka Ev Says:

  çok orjinal ürünler

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.