Options Amsterdam

Geçtiğimiz haftalarda Amsterdam a gittim, geldim ve oralardayken yine bir sürü ev eşyası beğendim. Options da yine beğendiğim mağazalardan biri ve inanılmaz misafir perver bir yer :) Alt kata indiğinizde genç bir kızcağız çay içer misiniz lerle karşılıyor sizi, küçücük yerde çay içe içe 3-5 tur atabiliyor yada kenarda köşede oturup çayınızı içebiliyorsunuz. İki tane bayan bir masada manikür yapıyor misafirlere ve bir masaj sandalyesinde yüz üstü yatmış bir teyzeye masaj yapan bir mağaza görevlisi görebiliyorsunuz burada. Bu durum geçici bir olay mıdır bilemiyorum ama sonradan başka bir mobilyacıda yine çay yada kahve istermisiniz sorusuyla karşılaştık. Hatta sizin kitabınızı alıp tüm gününüzü orada geçirmenizi öneren bir köşe bile hazırlamışlar. Başka bir tanesinde de direk çay kahve makinası, su vs. bulunan küçük mutfakımsı bir yer hazırlamışlardı. Demek ki burada işler böyle yürüyor. Böyle bir hizmetten sonra oradan eli boş çıkmak biraz kötü hissettiriyor doğrusu.

Sitelerine şuradan gidebilir ve başka ne var ne yokmuş görebilirsiniz.

Ben beğendiğim şeylerin birkaç fotoğrafını çektim ki mağazayı sizinle birlikte dolaşmışız da, bak bu ne güzel, şu ne güzel demiş gibi olayım istedim.

Bu post sadece bu mağazaya özel ama bundan sonra ki inşallah daha kapsamlı ve bilgilendirici olabilir…

Yolunuz Amsterdama düşerse buraya kesin uğrayın derim. Amsterdam Centraal station dan Dam square e doğru giderken ki ana yolda (Damrak).

One Response

  1. benden bizden Says:

    Ankara’ya gelmeyip Amsterdam’a gidiyorsun ya ne diyeyim sana :P
    Mağazayı ve konsepti beğendim, özellikle tekli koltuktaki bavul fikri süper!

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.