Pylones ve gezinin geri kalanı..

Pylones da klasik heryerde olan, İngiltere’de Octopus, Türkiye’de Karınca olarak anılan mağaza topluluklarının Hollanda versiyonu. Gezip, fotoğraf çekip sizlerle paylaşmak hoşuma gittiğinden fotoğraflarını kullanıyorum yoksa herhangi birinin sitesinden de hemen hemen aynı şeylere ulaşabiliyorsunuz zaten.

Pylones da olanların yanı sıra birde şu kotla kaplı olan Smeg buzdolabı var sizinle paylaşmak istediğim. Bunu Bijenkorf denilen büyük bir mağaza/ alışveriş merkezi karışımı yerde gördüm. Merak eden varsa fiyatı 1899 Euro. Yolunuz düşerse Bijenkorf ta da bayağı güzel ev eşyaları var, lamba bölümünü özellikle tavsiye ederim.

Aşağıda ki çocuk televizyonları da oranın MediaMarkt inden. Amsterdamın merkezine trenle 20 dk. kadar uzaklıkta, Amsterdam Zuidoost denen bir bölge var. Burası Ikea nın olduğu bölge. Aynı zamanda içinde muhteşem mobilyacıların olduğu 4 katı bir alışveriş merkezi var, ismi Villa Arena. Muhtemelen bir hafta her gün gidip, günün tamamını orda geçirseniz anca içinize sine sine gezmiş olursunuz. Televizyonların olduğu MediaMarkt de yine burada. Diğerlerine göre çok daha büyük ve daha farklı şeyler var.

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.