Neler yapıyorum?

Bu aralar zaman; vize, uçak biletleri, bavullar hazırlamaca, kedimizi son olduğunu umduğumuz bir uçak yolculuğuna daha hazırlamaca, başka bir ülkeye gelmece, geçici bir evde kalmaca, ev bakmaca, boş kalan vakitlerde internetten yeni eve alınacaklara bakmaca  gibi şeylerle geçiyor. Ev tuttuktan sonra ise bayağı bir alışverişle geçecek gibi zira tabak-çanak, havlu, yastık-yorgan gibi hiçbirşeyimiz yok. Yine 2 bavulla yeni bir ülkeye taşınmış bulunmaktayız inş. Bir kısmı Bahamalar da, bir kısmı Türkiye de olan eşyalarımız birbirlerine 3-4 ay gibi bir sürede kavuşurlar umarım. Bu süre zarfında oldukça minimalist bir evde yaşamış olacağım sanırım.

Bilin bakalım nereye taşındım? :)

4 Responses

 1. benden bizden Says:

  Yemin ederim bu sabah aklımdan geçiyordun, bir hal hatır sorayım ne yaptılar diyordum. Hollandalı oldunuz demek, harika :) Minimalist yaşamın tadını çıkar bence, bir zaman sonra eşyalar yığılmaya başlayınca kurtulma yolları arıyorsun nasılsa :P

 2. Tuba Mavituna Says:

  Ben senin haberlerini aliyorum uzaktan da, benim haberler biraz gecikmeli geliyo tabi. Bekleriz efendim bir ara :) Evet, bir sure deneriz artik, hicte tarzim degildir ama degisiklik olur :)

 3. Demet Says:

  O ayakkabilardan Hollanda oldugunu dusunuyorum, hosgeldiniz.

 4. Tuba Mavituna Says:

  Hosbulduk :)

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.