Jun 26

Bunlara daha yeni rastladım, aslında video geçen sene konmuş Youtube’a, ama ben 1 seneden fazladır ev eşyası peşinde olmayıp, pek fazla ev eşyası satan yer gezmeyince geri kalmışım. Şuradan Russell Hobbs un diğer serilerine bakabilir, nereden satın alabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Jun 18

Bunlar arşivimde kalmış, bir gün kendi evim olduğunda kesin edinmek istediğim şeylerden biri. Bir iki saatlik boş vaktim olmuşken, sizleri uzun zaman postsuz bırakmamak adına yayınlayayım gitsin :)

Benim asıl istediğim en üstte ki gibisinden, fazla çerçeve, ıvır-zıvır la görüntüyü bozmayacak birşeyler. Soğuk ülkelerde bahçenin tadını çıkarmak için en ideal yöntem bence. Bir de dışarıda kar yağdı mı, kahveyi, çayı ele alıp şurada yudumlamak ne keyifli olur. Hemende girdim soğuk moduna 5 günde :)

Jun 15

Bu aralar zaman; vize, uçak biletleri, bavullar hazırlamaca, kedimizi son olduğunu umduğumuz bir uçak yolculuğuna daha hazırlamaca, başka bir ülkeye gelmece, geçici bir evde kalmaca, ev bakmaca, boş kalan vakitlerde internetten yeni eve alınacaklara bakmaca  gibi şeylerle geçiyor. Ev tuttuktan sonra ise bayağı bir alışverişle geçecek gibi zira tabak-çanak, havlu, yastık-yorgan gibi hiçbirşeyimiz yok. Yine 2 bavulla yeni bir ülkeye taşınmış bulunmaktayız inş. Bir kısmı Bahamalar da, bir kısmı Türkiye de olan eşyalarımız birbirlerine 3-4 ay gibi bir sürede kavuşurlar umarım. Bu süre zarfında oldukça minimalist bir evde yaşamış olacağım sanırım.

Bilin bakalım nereye taşındım? :)