Güncellemece

Ne zamadır yazamıyorum, uzunca bir süre daha yazamayacağım gibi görünüyor. Arada bir ses vereyim, olanlardan haberdar edeyim sizleri istedim.

Yine başka bir ülkeye taşınma yolunda hazırlıklar içerisindeyim. Son yazdığım yazıdan beri birkaç günlüğüne Almanya’ya gittim. Hakkında bir yazı sırada bekliyor :) Sonra dönüp ertesi günü İstanbul’a vizemizi almaya gittik. Döndüğümden beri  ev bakıp, emlakçılarla ve taşınma firmalarıyla görüşüp, kedimizi vatanına nasıl kavuştururuzu araştırmak gibi şeylerle geçiyor günler.

Pazartesi (eveeet açıklıyorum) Londra’ya ev bakmaya gidiyorum (dans eden smiley). 1 Hafta kadar kalıp, ev kiralayıp, dönmeyi planlıyoruz ama oranın çılgın ev piyasasıyla bu işi halledebilecekmiyiz bilemiyorum. Ait olduğumu hissettiğim yere dönecek olmaktan o kadar mutluyum ki anlatamam. Son yıllarda alıştığımın yarısı kadar bir evde yaşamak zorunda kalacağım bir süreliğine ama olsun. Londra’ya değer. Sonunda dünyanın üç bir yanında olan eşyalarımı da bir araya toplayabileceğim. Arkadaşlarıma kavuşup, okuluma devam edebileceğim vs. vs. vs.

İnşallah Aralık başı yada ortası gibi taşınmayı düşünüyoruz. Benden yeni yıla kadar ses çıkmayabilir, haberiniz ola :)

5 Responses

 1. sahika Says:

  İnsan sevdiği yerdeyse eğer 1 oda bile yetiyor yaşamaya :) Sen de orada çok mutlu olursun inşallah. Kolaylıklar diliyorum…

 2. Tuba Mavituna Says:

  Gercekten oyle :) Cok tesekkurler..

 3. zerrin Says:

  nasıl mutlu oldum senin adına anlatamam..Buradan bile hissediliyordu çünkü gitme isteğin ingiltere’ye..seninleydi dualarım, hep öyleler..
  sevgiler,izmirden
  zerrin

 4. benden bizden Says:

  Haydi kolay gele. Gönlünüze göre bir ev bulursunuz inşallah. Kedicik de güvenle dönsün yuvasına.

 5. nrcn Says:

  Nereden, nasıl bu sayfaya geldim bilmiyorum. bir saat yada daha fazla farkında değilim, ondan ona dolaşıp duruyorum yazdıklarınız arasında. çok zevk aldığım,mutlu olduğum bir yer burası.ne kadar ilginç vede tam benlik :) )
  tebrikler teşekkürler

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.