Nov 14

Ne zamadır yazamıyorum, uzunca bir süre daha yazamayacağım gibi görünüyor. Arada bir ses vereyim, olanlardan haberdar edeyim sizleri istedim.

Yine başka bir ülkeye taşınma yolunda hazırlıklar içerisindeyim. Son yazdığım yazıdan beri birkaç günlüğüne Almanya’ya gittim. Hakkında bir yazı sırada bekliyor :) Sonra dönüp ertesi günü İstanbul’a vizemizi almaya gittik. Döndüğümden beri  ev bakıp, emlakçılarla ve taşınma firmalarıyla görüşüp, kedimizi vatanına nasıl kavuştururuzu araştırmak gibi şeylerle geçiyor günler.

Pazartesi (eveeet açıklıyorum) Londra’ya ev bakmaya gidiyorum (dans eden smiley). 1 Hafta kadar kalıp, ev kiralayıp, dönmeyi planlıyoruz ama oranın çılgın ev piyasasıyla bu işi halledebilecekmiyiz bilemiyorum. Ait olduğumu hissettiğim yere dönecek olmaktan o kadar mutluyum ki anlatamam. Son yıllarda alıştığımın yarısı kadar bir evde yaşamak zorunda kalacağım bir süreliğine ama olsun. Londra’ya değer. Sonunda dünyanın üç bir yanında olan eşyalarımı da bir araya toplayabileceğim. Arkadaşlarıma kavuşup, okuluma devam edebileceğim vs. vs. vs.

İnşallah Aralık başı yada ortası gibi taşınmayı düşünüyoruz. Benden yeni yıla kadar ses çıkmayabilir, haberiniz ola :)