Kedi yatakları

Her ne kadar tekrar tekrar kedilerin büyük ihtimalle sizin aldığınız yataklarda değil, kendi seçtikleri yerde uyumayı tercih edeceklerini söylesemde, ben bile kendimi dinlemiyorum. Gerçi benimki değiştire değiştire heryerde yattığından arada sırada kullanılmış oluyor aldıklarım.

Sonradan başka birşeylere çevrilebilecek bir kedi yatağı yapmak mantıklı. Bizimki önceden şurada gösterdiğim gibi başka amaçlar için aldığım kasayı kendine yatak yapmayı tercih etmişti. Hala da kullanmakta. Sıkıldığında başka amaçlar için kullanabilirim.

Zaten çoğumuz kedi için değil, kendimiz için almıyormuyuz ki? Aynı yeni doğan bebeğe oda dekorasyonu olayı gibi :) Yukarıdaki kedi yatağını değişik renk ve desenlerde minderlerle Etsy den bulabilirsiniz.

Herneyse, benim en çok hoşuma giden asılabilen kitticraft lar. Aynı Ikea eşyaları gibi flatpack geliyorlarmış ve siz evde kendiniz monte ediyorsunuz. Tasarlayan insanların kedileri varmıydı bilmiyorum ama genellikle kediler sallantılı, patilerini koyduklarında sağlam durmayan şeylerden pek hoşlanmazlar. Bu tarz şeyler alırken aklınızda bulundurunuz.

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.