Ideal Home Show’dan taze taze

Dün Ideal Home Show’a gittim. Bu üçüncü gidişimdi ve farkettim ki çoğu şey aslında her sene kendini tekrarlıyor. Önceden yazdıklarıma giderseniz, aynı bahçe mobilyaları, aynı jakuziler, aynı süsler püsler herşey hala oradaydı. Bu sene ben mi çok iyi gezemedim yoksa gerçekten beklediğim şeyler yokmuydu emin olamadım.

Gözüme batan birkaç değişik şey de oldu tabiki. Şu piknik sepeti gibi katlanabilen bahçe mobilyaları ilgimi çekti. Brandaları da var, kışın üstünü de kapatıp içine su, kar, toz vs.  geçmesini engelleyebiliyorsunuz.Ben karanlıktan dolayı pek iyi fotoğraf çekemedim, şuradan daha detaylı görebilirsiniz.

Ağaç parçacıklarından yapılmış bu sehpalarda pek popülerdi. Onun üstünde ki bank ise sehpayla aynı yerden, Tristan Cockerill tarafından satılıyor.

2009 New York gezimde beğendiğim şu bankları hatırlarsınız belki. Burada da onlardan vardı, aynı firma birde bu tahtadan oyma sehpaları satıyordu. Üzerinde bolca emek harcanmış ve eşinin benzerinin bulunması biraz zor olan bir sehpa edinmek istiyorsanız, böyle birşey sizin için olabilir.

One Response

  1. zerrin Says:

    gezmek istedim ben de:) sizin evden de yazılar isteriz ama:) ya da gerçek evlerden..

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.