Accessorize Home

Bir biliyormuydunuz yapıp gideceğim. Geçenlerde Accessorize‘ın sitesinde birşey ararken nevresimlerine rastladım, çok geniş bir kolleksiyonları olmamasına rağmen Accessorize’ında küçük bir ev bölümü varmış onu öğrenmiş oldum. Bilmeyenleriniz varsa bir haber vereyim dedim.

Bu aralar biraz başka ülke, başka şehir, şehir içi gezmesi, misafir ağırlamaca vs. gibi şeylerle  yoğunluğumdan yazamadım pek, Bahamalardan beklediğim eşyalarım sonunda geldi. 52 kutunun içindekilere yer aramakla meşgulum çoğu zaman. Aklınızda olsun eğer eşyalarınızı neredeyse 2 sene kutuların içinde bırakıp oradan oraya taşıma gibi bir niyetiniz varsa başınıza şunlar gelebilir;

1- Bazıları kırılıp dökülecektir.

2- Bütün beyaz renkliler sararacaktır.

3- Kutuların içinde kendi çapınızda yaptığınız organizasyonlar, naylon poşetlerin un ufak olması sebebiyle kabusa dönüşebilir. Bizim eşyalar uçakla geldiğinden bu basınçtan kaynaklı da olabilir. Eşyaların beklediği yer Karayipler gibi sıcaktan kaynayan bir yer olduğundan da olabilir. Sebebi bilinmemekte ama o kadar süpürmeye rağmen hala heryerden poşet parçacıkları çıkıyor.

4- Eşyalarınız büyük ihtimalle tuhaf kokacaktır, aynı zamanda onca ütüleyip yerleştirdiğiniz kıyafetlerde kırış buruş olacaktır.

Böyleyken böyle, bana biraz daha zaman…

3 Responses

 1. benden bizden Says:

  Hadi gözün aydın :)
  Bahamalar defteri de kapanmış oldu böylece.
  Çok kolay gelsin, biraz uğraştırıcı ama zevkli bir yerde :)

 2. Tuba Mavituna Says:

  Sagol :) Evet, sonunda.

 3. dekorasyoncu Says:

  YAZIN BİR PAZAR GÜNÜ O İÇ AÇICI YATAK ODASINDA GÜNE ERKENDEN MERHABA DEMEK VAR. MÜKEMMEL KULLANILMIŞ IŞIK VE RENKLER

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.