Yeni Ikea 2013 yaz sezonu

Ikea uzun zamandır bu kadar geniş bir yenilik yapmamıştı. Zannediyorum ki dizayn klasiklerinin reprodüksyonlarının yaygınlaşması, çok uygun fiyatlara satılması, endüstriyel tasarımın popüler olması vs. gibi sebeplerden dolayı bu sezon piyasaya ayak uydurma kararı aldılar :) Geçen yazıda bahsettiğim, 2013 rengi seçilen zümrüt yeşilini de yeni ürünlerinde bolca kullanmışlar.

Stockholm serisine eklenen yeni ürünler oldukça şık. Stockholm serisi için Ikea’nın en kaliteli serisi diyebilirim sanırım. Hal böyle olunca kalite fiyatlara da yansıyor tabi.

Bu düğmeler duvara asmalık süsmüş. Ne zamandır Ikea’ ya gitmediğimden gerçekte nasıllar görmedim ama buradan oldukça şirin duruyorlar.

Benim bu sezon yeniliklerinden en çok beğendiğim, hatta takıntı yapıp haftalardır sürekli düşünür olduğum şey yukarıda ki dolap oldu. Bir ara almayı düşündüm ama sonra artık bu eve fazla birşey almama kararıma uyarak vazgeçtim. Hem düşündüğüm yere koymak için daha 3 ay kadar önce aldığım şeyi depoya kaldırıp onun yerine koymam gerekecekti, onun yerine bir dolabı boşaltıp, daha efektif bir şekilde düzenleyip sorunumu çözme kararı aldım. Tedavülden kalkmazsa 1 sene sonra alırım artık :) Bu arada birden böyle birşeyin lazım olmasının sebebi de Bahamalardan gelen eşyalar tabiki.

Birde şöyle bir saat gelmiş. Petekleri kendi isteğinize göre birleştirip, istediğiniz şekli oluşturabiliyorsunuz.

3 Responses

 1. benden bizden Says:

  Çok güzelmiş tüm parçalar, ben de beğendim.
  Yeni bir ev alıp döşemeli :)

 2. Tuba Mavituna Says:

  Evet :)

 3. Alerjinus Says:

  3lü düğmeleri görür görmez bayılmıştım ve hemen aldım duvarda da çok güzel duruyorlar :)

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.