Jun 9

İki haftadır adam gibi internetim yoktu. Gelip yaptılar yaptılar yeniden gitti. Dün yeniden yapıldı, bakalım bu sefer istikrarlı olabilecek mi?  Haftaya da 1 haftalığına misafirim gelecek, bir süre daha buralarda olamayacağım gibi görünüyor.

Bir daha yazabilecek zaman bulana kadar arşivimden yüksek yatak başlarıyla ilgili bir yazı yazayım bari. Çok da tatilim gelik :) Bir kaşık suya kendimi atıp yüzesim var. Su içerken bile yüzesim geliyor o derece..

Yüksek yatak başlarına gelince, tavanınız alçaksa ve yüksek göstermek istiyorsanız tam size göre. Yapması kolay, kumaşla olur, ahşapla olur, boyayla, duvar kağıdıyla vs. birsürü farklı materyal kullanarak yapılabilecek birşey. Ben bir ara anneme yatak odası dekorasyonu sözü vermiştim. Aklımda böyle birşeyler vardı. Şimdi kentsel dönüşüm muhabbetine ev yıkılacak dediler, ne zaman olacağı belli olmasa da bir sonraki emre kadar  yattı.

Bu tarz bir yatak başıyla ilk fotoğrafta olduğu gibi yatağın iki yanına tavandan sarkacak lambalar kullanarak butik otel görünümü sağlayabilirsiniz.

Jun 2

Öncesi, sonrası yapacaktık değil mi? Bu da salonun önce ki hali efendim :) Biz taşındığımızda duvarlar maviydi.