Armadilla bahçe odaları

Yazmayalı neredeyse 1 ay olmuş, bu aralar hiç yazasım yok, havaların güzel olması sürekli dışarı çıkma isteği uyandırıyor. Sonra da ha çıktım ha çıkacağım diyerek günü geçiriyorum, saat 6 olmuş, şimdi her yer kapanmıştır diyerek günü sonlandırıyorum. Arada 3 günlük bir festivale gittim sonra grip oldum 1 hafta yattım, bir hafta misafir gezdirdim falan filan. Vize yenileme süremiz yaklaşıyor, ya öyle olursa ya böyle olursa düşüncelerinden bir işe adam gibi odaklanamıyorum sanki. Ramazan da geliyor, iptal olma zamanı benim için. Düşünüyorum da, geçen ramazanı Hollanda’da ondan önceki ramazanı Bahamalar’da şimdikini İngiltere’de geçiriyorum, umidim seneyi ve ondan sonraki seneleri de İngiltere’de geçirmek ama bakalım neler olacak. Öteki ülkelerde de birinde her gün yüzmeyi diğerinde ise neredeyse her gün bisiklet sürmeyi özlemedim değil.

Mutfak ve bahçe fotoğrafı sözü vermiştim ama inanın ortalıkta dolaşıp fotoğraf çekmek şu anda gözüme çok büyük bir işmiş gibi görünüyor.  O yüzden sizi Armadilla bahçe odalarıyla tanıştırmak istiyorum. Büyük bir bahçeniz varsa ve eviniz yeterince büyük değilse, bunları alıp ev ofisi yada misafir yatak odası gibi ihtiyacınız olan ekstra odalara sahip olabiliyorsunuz. Vinçle getirip bahçenize koyuyorlar.

Birkaç farklı opsiyonu var. Mesela içi yataklı, dolaplı vs. şekilde yada boş şekilde alabiliyorsunuz. Dış görünümü içinde, iç görünümü içinde değişik renk seçenekleri var. Beyaza boyalı, mavi, ahşap rengi gibi. Birde 3 farklı boyutu var. Şurada bir youtube video su var, nasıl bahçeye yerleştirildiğini gösteriyor. Gösterilen bahçede koyulacak zemin düz olmadığından başlarında bayağı bir zemini düzleştirmeyi gösteriyor ama oraları geçebilirsiniz.

2 Responses

  1. priss Says:

    Birgun bahceli bir evim olursa mutlak istiyorum boyle kulube tarzi biseyler,hatta kendim insaa etmek istiyorum:)
    Bu arada hollanda da onerebilecegin,olagan disi seyler satan bir yerler var mi?beni genelde xenos, blokker gibi standard yerlere goturuyorlar.arkadaslarim zwolle da oldugu icin orada cok da fazla opsiyon yok:(

  2. Tuba Mavituna Says:

    Zwolle yakinlarinda ne var, ne yok bilmiyorum acikcasi ama ben Zaandam da Loods5 i ve Amsterdam Zuidoost’ta Woonfabriek’i cok seviyordum. Woonfabriek Villa Arena diye biryerin icinde. Amsterdam da her Pazartesi kurulan Noordermarkt’da degisik seylerin cok ucuza bulunabilecegi bir bit pazari. Tabi pazar oldugundan her zaman guzel seyler bulmak garanti degil. Biraz sans isi ;) Bir kisminda yeni seylerde satiliyor ve cok guzel kumascilar var. Bazen Hema’dan da guzel seyler cikiyor. Sonra biraz pahali olmasina ragmen Droog’da da ilginc seyler bulmak mumkun. Hepsinin siteleri var bu arada, isimlerini aratip detayli inceleyebilirsin.

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.