4 Duvar kağıdı önerisi

Geçen yazı için duvar kağıdı bakınırken duvar kağıdı yazısı yazmaya karar verdim. İyi mi ettim? Zaten çoğu kişi tatilde. Kimsenin evle, duvar kaplamayla işi olmaz bu aralar gibi geliyor. Yinede takıldım kendi kendime :)

Peeling Planks isimli bu duvar kağıdını Mayıs ayında gittiğim Grand Designs Live (ev fuarı) da görmüştüm. Normalde birşey görünümlü başka birşeyden hiç hoşlanmam. Bu duvar kağıdı bu konuda beğendiğim bir ilk sanırım.  İnsan görünce gerçekten soyuluyor mu diye ellemekten alamıyor kendini. Ama söyleyeyim soyulmuyor :)

Geometrik, Surface Print Remix isimli duvar kağıdı Ferm living’in 2011 serisinden. 4-5 ay önce aynı bu desenden patchwork yatak örtüsü yapmak için gri, sarı ve beyaz düz kumaş almıştım. Sonra bu karışıma koyu gri de eklemeye karar verdiğimden ve daha o kumaşı almadığımdan, patchwork yapmaya da zamanim olmadığından saldım gitti.

Airfix London duvar kağıdı ise benim gibi Londra manyağı olanlara Victoria Eggs‘den gelsin :)

Harlequin‘in Kaleidoscope duvar kağıdı ise Surface print’in benzeri ama daha renkli ve daha neşelisi. Çocuk odaları için de uygun olabilir.

3 Responses

 1. Kubra Says:

  Benim gibi bi tasinmaya karar verip sonra vazgecip tekrar tekrar ayni karar verip vazgecme olaylarina girip, en sonundada tasinana kadar bari evi duzenleyeyim diyenler icin iyi etmissin :) kimsenin evle duvar kagidiyla isi olmaz su an ama bende tam 1 haftadir duvar kagidi arastirma olaylarina girmistim, guzel oldu yazini gorunce, sasirdim :) sagol :)

 2. Tuba Mavituna Says:

  Icime dogmus demek :D

 3. benden bizden Says:

  İlki çok ilginçmiş, çok başarılı buldum.
  Duvarda pencere ya da şömüne varmış gibi görünen sticker lar da güzel bence. “-miş gibi” olan şeyler yaratıcılık örnekleri bence :)

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.