Şeritler-çizgiler..

Ben oldum olası çizgili şeyleri çok sevmişimdir. Kıyafet olsun, ev tasarımında olsun. Boyuna çizgilerle aram enine olanlar kadar iyi olmasa da sanki çizgiler ortama bir hareket, bir ilginçlik katıyor bana göre.

Kalın çizgiler ise çizgilerin arasından en güzeli. Siyah beyaz olanları ise daha da güzeli :)

Duvarlarınızda bu tarz çizgiler kullanmayı düşünürseniz aklınızda olsun enine çizgiler odayı geniş gösterirken, boyuna çizgilerle alçak olan tavanlarınızı yüksekmiş gibi gösterebilirsiniz.

2 Responses

  1. Priss Says:

    Tekrardan selam,duvar kagidi da yaptiricam eve :) sence bu kadar cizgi zamanla gozu yormaz mi? Bir de gri renk duvar kagidi(yatak odasi icin) ic karartici mi olur. Son soru; bu 3 boyutlu tugla duvar kagitlari hakkinda ne dusunuyosun? Uzaktan belki ok ama yakindan cok fake durmuyo mu? Bauhaus da kalın mukavvadan gibi hafif girintili cikintili duvar panelleri var,duvar kagidina gore daha bir gercekci. Fakat duvara montaji zor…Aklim cok karisik kisaca…

  2. Tuba Mavituna Says:

    Bence o kadar cizgi gozu yoracaksa ilk basta yorar, sonradan goz alisir. Belli bir zamandan sonra insan evinde, etrafindakilere alisiyor. Cizgileri kullanmadaki puf nokta mekanin geri kalanini basit tutmak. Bence o duvar kagitlari her yerden fake duruyor, hic parani harcama derim :D Bir tanidigimin uc boyutlu tas gorunumunde ama aslinda plastik panellerden yapilmis duvari var, duvara gidip tiktiklamadiktan sonra uzaktan gayet guzel gorunuyor. Onda da onemli nokta birlesim yerlerinin iyi yapilmasi, yapiskanlarinin gorunmuyor olmasi vs.

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.