Son zamanlarda beğendiklerim

Bunlar bir süredir beğendikçe kaydettiğim, gelecekte bir yerlerde uygulamak için ilham kaynağı olacağını düşündüğüm şeyler. Belki sizlere de gelecek projelerinizde ilham olur, kim bilir.

Yukarıda ki pembe dolabı Hollanda da ev eşyaları alırken çok beğenmiştim. Daha doğrusu daha büyüğünü, 10 çekmeceliydi sanırım ama çok pahalı bulduğumdan almamıştım. Hala aklımın bir koşesinde :) arada yukarılara çıkıyor ve kendini hatırlatıyor :)

Banyo konusunda çok çeşitli bir zevkim var, oldukça tutarsız :) Bir sürü banyo tasarlayasım var çeşit çeşit, renk renk, farklı farklı tarzlarda. Eşim de, ben de banyo konusunda çok takıntılıyız. Hatta eşim banyoda sauna isteme gibi boyutlar atlamış durumda :) Bu evi tutmadan önce banyosu çok güzel bir evi sırf banyosu güzel olduğu için tutacaktık ama son anda evin geri kalanına hiçbir eşyamızın sığmayacağı ve mutfağının da berbat olması gibi sebeplerden dolayı fikir değiştirdik. Hep güzel bir banyomuz olsun istemişizdir ama malum kiralık evlerde ordan oraya sürüklenmekten pek güzel banyolarımız olmadı. Sanırım en güzel banyomuz Bahamalar’da ki evimizin ebeveyn banyosuydu. Bakalım bir sonraki istediğimiz gibi olabilecek mi ?

4 Responses

 1. Priss Says:

  Pinterest in olsa da takip etsek boyle kesifleri :) buarada alakasız bir soru, ikea stockholm serisinden o cizgili siyah beyaz halinin uzerindeki deformasyonlar bilincli mi var yoksa ben kusurlu bi urun mu aldim?! Boydan boya bi karartı var urunde :S

 2. Tuba Mavituna Says:

  Pinterestim var aslinda ama o kadar cok kullanmiyorum :) Yinede takip etmek istersen TBMVTN diye aratabilirsin ;) Benim halida yok vallahi oyle bir kararti, herhalde defolu almissin. Geri gotur bence.

 3. Priss Says:

  Anastasia beaverhausen olarak takibe basladim efenim.daha sık kullanırsınız insallah ^_^

 4. Tuba Mavituna Says:

  :) Insallah

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.