Jul 27

Son yıllarda insanlar bloglarını birşey söylemeden bırakıp gider oldu. Bende onlardan olmak istemedim doğrusu. Bir ‘artık yazmayacağım’ diye haber verir insan değil mi? Blog yazmayı bırakmak 1 seneden fazladır düşündüğüm birşeydi ama yüzyüze konuşurken kime söylesem bırakma dediğinden biraz daha sürükledim gibi. İlk açtığım zamanlarda içimde nasıl bir birikim varmış yaz yaz bitmiyordu konular. Şimdi ne vakit bulabiliyorum, ne de yazacak konuyu 3 gün düşünmeden bulabiliyorum. Zaten herkes herşeyden haberdar artık. Herşeyden Türkiye’ de de var. Özellikle Mudo Concept orada ki favorim ;)

Bu yazıyı da daha erken yazmak istedim aslında ama son birkaç aydır bir gezmeler bir tozmalar :) Ev bakmalar, zamanımın bir kısmını birşeyler öğrenerek geçirmeydi, Ramazanda iptal olma vs. derken ancak yazabildim. Haftaya tekrar bir geziye çıkıp, döndükten bir hafta sonra tekrar biryerlere gidip sonra da taşınacağım inş. Yine bir sürü boya işim olacak. Belki bir iki ‘öncesi-sonrası’ yaparım birkaç ay sonra ama söz vermeyeyim.

Bu arada beni çok özlerseniz :P Çok aktif olmasam da Pinterest te ‘tbmvtn’ adlı kullanıcı ben olacağımdır. Buyurup takip edebilirsiniz.

Şimdiden herkese iyi bayramlar.